Ürün Kategorileri

Toggle SlidingBar Area
info@teknopital.com.tr- Tüm siparişler ortalama 24 saat içinde işleme alınmaktadır, lütfen açıklamaları okuyarak sipariş verin.

YouTube Abone Satın Al

Şu anda buradasınız:»»YouTube Abone Satın Al

Aboneler Dünya geneli gerçek hesaplardır. AdSense hesabınız ya da kanalınız için risk teşkil etmez.

Eksilmeye karşı 120 gün garantisi vardır.

sss

Evet, güvenlidir. TeknoPital, siteye girişinizle başlamak üzere siparişiniz sonlandırılıncaya kadar gerçekleşen tüm süreçte maksimum güvenlik önlemleriyle bilgilerinizi korur. İnternette kısa bir araştırmayla müşteri yorumları, örnek çalışmalarımız gibi bilgileri edinebilirsiniz.

Bizden hizmet aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşamanız durumunda çözüm merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Ödemelerinizi, kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli (ininal, paybyme vs. debit kartlar) kartlarınızı kullanarak 3D güvencesiyle yapabilirsiniz.

En fazla 25 Bin abone satın alabilirsiniz.

En az 100 abone satın alabilirsiniz.

Ne yazık ki aboneleri geri çekemeyeceğimiz için işlemler başladıktan sonra hiçbir şekilde iptal ya da iade kabul edemiyoruz. Lütfen bunu göz önünde bulundurarak sipariş verin.

Hayır, bizim için sadece kanal url’niz yeterlidir.

Hayır, sizden kimseyi takip etmenizi ya da hiçbir kanala abone olmanızı istemeyeceğiz.

Yaptığımız testler sonucunda herhangi bir kapanma/banlanma yada uyarı alma durumu yaşamadık. Bu verilere dayanarak hesabınıza herhangi bir zarar vermeyeceğini söyleyebiliriz.

Aboneler, tamamen gerçek hesaplardan oluştuğu için sizi takip etmeyi bırakabilirler. Abone gönderiminden sonra hesabınız sürekli otomatik sistemimiz tarafından kontrol edilmekte ve düşen aboneler yerine yenileri hemen gönderilmektedir. Gönderilen abonelerin en az 120 gün hesabınızda kalacağının garantisini veriyoruz.

YouTube abone satın al işlem süreci

Sipariş Verirsiniz

İhtiyacınız olan paketi seçer ve ödemesini yaparsınız. Banka havalesi ile yaptığınız ödemelerde ödeme bildirimi yaparsınız. Kart ile ödeme yaptıysanız buna gerek yok.

Siparişiniz işleme alınır

Instagram siparişleriniz birkaç saat içinde, YouTube siparişleriniz 12 saat içinde işleme alınır.

Siparişiniz tamamlanır

ve Mutlu son…


Derecelendirme
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
Sadece kayıtlı müşterilerimiz oy verebilir.

İzlenmeler geçici olarak yavaş gönderilmektedir. Kapat