YouTube izlenme arttırma konusunda birçok YouTube yayıncısı oldukça sıkıntı çekmektedir. Bin bir emekle hazırladığınız videolarınızın komik rakamlarda izlenmeye sahip olması tabi ki hem hevesinizi kırıyor hem de moralinizi bozuyor…

 

Bu konuda hizmetlerimizden faydalanabilir ve izlenmelerinizi tamamen güvenli bir şekilde arttırabilirsiniz.

İzlenmelerinizi arttırmak için YouTube izlenme satın alma yolunu tercih ettiğinizde videonuzun ortalama 12 saat içinde izlenme sayısı artmaya başlar. Bununla paralel olarak sıralamalarda yükselmeye ve daha çok organik izlenme almaya başlarsınız.

 

İzlenme arttırma paketlerimizde Türkiye izlenme ve Dünya geneli (standart) izlenme olarak 2 seçenek bulunmaktadır.

Türkiye izlenme paketlerinde videonuza gönderilen izlenmeler tamamen Türkiye kaynaklıdır. Bu seçeneğin fiyatı Dünya geneli izlenmeye göre biraz daha yüksektir.

Dünya geneli izlenme paketleri en çok tercih edilen hizmetimizdir.

 

İzlenme satın aldığınızın anlaşılmaması için izlenme paketlerinin yanında beğeni, sosyal paylaşım ve yorum gibi hizmet paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Neden izlenme satın almalısınız:

YouTube izlenme satın almak sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da yaygın ve ani patlama yapan tüm videolarda kullanılan ve etkisi herkes tarafından kabul edilen bir YouTube izlenme arttırma yöntemidir. Alanında uzman firmalarla çalışır ve hizmetin güvenilirliğinden emin olursanız asla başınız ağrımaz ve sıkıntıya girmezsiniz.

Bizim, Türkiye’nin en iyisi olduğumuzu hakkımızda ufak bir Google araması yaparak görebilirsiniz. Çok sayıda forum, blog, sosyal medya hesabı ve medya sitesinde ismimiz anılmakta, hizmetlerimiz anlatılmaktadır.

Uzun süredir en çok tercih edilen hizmetimiz olan YouTube izlenme arttırma servisimizi ayakta tutmak ve hizmetlerimizden faydalananlara en iyi şekilde servis sunmak için sürekli geliştirmeler yapıyor ve kendimizi yeniliyoruz. Çünkü müşteri memnuniyetini düşürdüğümüzde bu durumdan en zararlı çıkanın yine biz olacağının çok iyi farkındayız.

 

YouTube izlenme arttırmak için başka yöntemler:

  • Sosyal medyada videolarınızı paylaşabilirsiniz. Bu etkili bir yöntemdir.

 

  • Abonelerinizden videolarınızı sosyal medya hesaplarında paylaşmalarını isteyebilirsiniz. 100 Kişi sizi izlese 10 kişi paylaşsa, her paylaşıma 20 kişi tıklasa: 200 izlenme yapar. Onlar da paylaşsa 1 haftada 1000 izlenme olur.

 

  • YouTuber grupları kurabilir ve birbirinizin videolarını izleyebilirsiniz. 10 Lira karşılığında alabileceğiniz 1000 izlenme için günlerce belki haftalarca beklemeli ve beklerken de sürekli olarak başkalarının videolarını da izlemelisiniz. Tabi bunun için en az 1000 üyeli bir grup kurmanız gerekiyor.

 

telif-banner

[easy-pricing-table id=”1317″]