Perşembe, Aralık 2, 2021

Ticari İlkelerimiz

TeknoPital olarak 2015 yılından bu yana aynı isimle ticaretin içindeyiz. Müşteri memnuniyetini ve çalışma devamlılığımızı borçlu olduğumuz birkaç ticari ilkemiz mevcut. İster bir liralık ister yüzbin liralık iş yapmış olalım, tüm ticari ilişkilerimizde bunlara bağlı kalıyoruz.

  1. Devamlı ulaşılabilirlik sağlıyoruz. Bize ulaşmak için toplantı talep etmenize, destek talebi bırakmanıza gerek yok. Günün her saati bize doğrudan size vereceğimiz numaradan ulaşabilir ve işinizle alakalı bilgi alabilirsiniz.
  2. Ertelemiyoruz. Yapılması gereken herhangi bir işlemi ötelemiyoruz. Yapılması gerekeni yapılması gereken zamanda yapıyoruz.
  3. Belirsizlik yok. Bizimle ticari ilişkiniz başladığı tarihten itibaren, çalışmalarımız sonlansa dahi size taahhüt ettiğimiz herhangi bir işi sürüncemede bırakmıyoruz. Eğer talep ettiğiniz şey yapılması mümkünse fiyatını söylüyor ve en kısa sürede yapıyor, değilse doğrudan yapılamayacağını söylüyoruz. Ne iş hakkında ne de fiyat hakkında müşterimizin aklında bir soru işareti kalmamasını istiyoruz.
  4. Aynı dili konuşuyoruz. Yaptığımız iş ne kadar teknik olsa da, müşterimize en kısa ve anlaşılır şekilde bilgi veriyoruz.
  5. Aynı işe aynı ücreti alıyoruz. Fiyatlandırmayı müşteriye göre değil, yapılan işe göre yapıyoruz.