Pazar, Eylül 19, 2021

WordPress Teknik Destek

WordPress web sitenizde çıkabilecek tüm sorunların çözümü ve gerekli bakımların yapılması için alanında uzman TeknoPital destek teknisyenleri 7/24 hazır beklemektedir.

Eklenti sorunları, tema sorunları, WordPress çekirdeğinde meydana gelebilecek sorunlar başta olmak üzere WordPress altyapısı üzerinde çalışmakta olan tüm web siteleri destek hizmetimizden makul ücretler karşılığında yararlanabilmektedir.

 

Tüm WordPress Sorunlarınıza 7/24 Canlı Yardım

Sitenizde meydana gelebilecek tüm sorunlarda 7 gün 24 saat bizden destek alabilirsiniz. Destek hizmetimizin fiyatları sık yapılan işlemler için ücret tarifesine göre, komplike işlemler için saatlik ücretlendirme prensibine göre belirlenmektedir.

 

Zararsızlık Garantili WordPress Teknik Destek Hizmeti TeknoPital’de

Web sitenin mevcut ya da ideal işleyişinde hiçbir aksaklığa ve soruna mahal vermeden talep ettiğiniz işlem yapılır. Sorun çıkabileceğini öngördüğümüz işlemlerde ücretsiz yedekleme yapılır.

Para İade Garantili WordPress Teknik Destek Hizmeti TeknoPital’de

Talep ettiğiniz sorun çözülemezse destek ücretinin tamamı ödemenin yapıldığı kanaldan kesintisiz olarak iade edilir. Havale/EFT ile yapılan işlemlerde iade için bekleme yapılmaz.

Kamu Kurum ve Kuruluşları İçin Ücretsiz WordPress Destek Hizmeti TeknoPital’de

Toplum yararına hizmet gösteren kuruluşlar ve kamu kurumlarının web sitelerindeki problemlerin çözümü için hiçbir ücret almıyor, tamamen ücretsiz hizmet veriyoruz.

 

Sık Karşılaşan WordPress Sorunları ve Hataları

 • WordPress Sitem Çok Geç Açılıyor

  WordPress sitelerinde sayfanın geç yüklenmesinin çok farklı nedenleri olabilir.

  Aşağıdaki adımları sırasıyla deneyip sitenin açılış süresini her aşamada tekrar test edin.

  • Yüklü eklentilere bakın, fazla ve gereksiz eklentileri silin.
  • Güncellenmesi gereken tüm eklentileri güncelleyin, varsa WordPress güncellemelerini yapın.
  • Sayfadaki resimleri kontrol edin, olması gerekenden fazla boyuta sahip resimleri küçültün, gerekiyorsa kalitesini düşürün. Son olarak sıkıştırın.
  • Temanızdaki gereksiz özellikleri kapatın. Örneğin Twitter hesabınız yoksa temanızın sosyal medya ayarlarından Twitter’ı kaldırın.
  • Bir cache (önbellek) eklentisi kurup ayarlarını yapın. Mutlaka HTML boyutunu küçültün. Sayfa içinde inline CSS ve JS kullanmaktan kaçının; bu tür kodları ana stil ve script dosyalarına ekleyip dosya üzerinden çağırın. Varsa temanızdaki HTML yorumlarını kaldırı.
 • WordPress Şifremi Unuttum

  Veritabanı (MYSQL – Phpmyadmin) Üzerinden WordPress Şifre Sıfırlama

  • Veritabanı yönetim sisteminize (Genellikle phpmyadmin) giriş yapın.
  • WordPress’in bağlı olduğu veritabanını bulun. Eğer çok sayıda veritabanınız varsa ve WordPress’in hangisini kullandığını bilmiyorsanız, sitenizin dosyalarında ana dizindeki wp-config dosyasını açın içinde “define( ‘DB_NAME’, ‘deneme_veritabani1’ );” şeklindeki satırda “deneme_veritabani1” şeklinde veritabanı isminiz yazmaktadır.
  • MD5 oluşturma araçlarından herhangi birisini kullanarak yeni şifrenizi MD5 haline getirip kopyalayın.
  • Veritabanı içinden users tablosunu bulup, kullanıcı adınızla aynı olan sütunu açıp password kısmına kopyaladığınız MD5 değerini yapıştırın, sayfanın sağ alt tarafındaki “git” ya da “go” butonuna basarak kaydedin.
 • Destek Talebi Bırakın!