Ücretsiz Fotoğraf Restorasyon Servisi

Her Türk ailesi gibi sizin de kıyıda köşede bir yerlerde mutlaka aile albümünüz vardır. Albümünüzdeki yıpranmış, eskimiş fotoğraflarınızı restore etmesi için Reddit Restorasyon bölümü gönüllülerine gönderebileceğinizi biliyor muydunuz?

Gönüllülerin paylaşımlarından olan sıcakkanlı içerikleriyle bana göre Dünyanın en samimi sosyal ağı olan Reddit platformunda kurulan restorasyon bölümünün büyük çoğunluğu yetenekli grafik tasarımcılardan oluşan  gönüllü ekibi ile eski, yıpranmış fotoğraflarınızı ellerinden geldiği kadar restore etmek için sizlerden gelen talepleri bekliyorlar. Üstelik bu iş için hiçbir ücret talep etmiyorlar. Tamamen gönüllü hizmet veriyorlar.

Tamamen ücretsiz

Benim tavsiyem, hizmetleri karşılığında hiçbir talepte bulunmayan gönüllülere Reddit Gold üyeliği hediye etmeniz gerçekten çok hoş olacaktır ve bu onları çok mutlu edecektir.

Zaten fiyatlar da gayet makul ve ulaşabilir biçimdeler. Gold üyeliklerin Bir aylık 3.99, üç aylık 11.97, bir yıllık 29.99 dolar gibi makul fiyatları var. 

Alacağınız Gold üyelikler hem Reddit platformunu hem de üyeyi desteklemek adına yararlı olacaktır. Sonuçta böyle bir işi fotoğraf stüdyosuna yaptırmaya kalksanız çok daha masraflı olacağından eminim.

Reddit Restoration kullanımı

Kullanımını da kısaca anlatayım ki akıllarda soru işareti kalmasın. Restorasyon gereken fotoğrafı herhangi bir resim yükleme sitesine yüklüyorsunuz imgur.com tavsiyemdir.

Reddit üyeliğinizle https://www.reddit.com/r/estoration sayfasına link bırakıp peşin bir teşekkür ediyorsunuz. Eğer fotoğraf restore edilebilecek durumdaysa birçok üye sizin için fotoğrafı restore edip imgur, dropbox gibi sitelere yüklüyor ve size yorum bölümünden restore edilmiş fotoğrafın linkini yolluyorlar.

Birkaç örnek fotoğraf