Apowersoft iPhone ve iPad Kaydedici kullanıcıları, iPhone ekranını kayıt etmek için rahatlıkla kullanabileceği harika bir uygulama aracıdır. Eş zaman diliminde kaydettiğiniz görüntüleri bilgisayar ekranında göstermek gibi yeni bir özellik sunuyor. iPhone’unuz ve bilgisayarınız aynı anda Kablosuz İnternet ağı üzerinde olduğu süre diliminde, 2 cihaz kablosuz bir şekilde birbirine bağlanabilir. 7 çıkış sistemini seçebileceğiniz bir çıkış formatı bulunuyor. iOS kaydetme sistemini kullanarak gif dosyalarını da kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

HD kalitede videolar oluşturmanın yanında, program istediğiniz rakamda fotoğraf çekme imkanı da kullanıcılarına sunuyor. Bu işlemleri yapmadan önce cihazınıza jailbreak işlemi yapmanız gerekmiyor. Bu işlemi yapmadığınız için yapacağınız işlemler daha kolay bir şekilde seyir edecektir. iPhone cihazınızın ekranını bu program sistemi ile kaydetmek için yapmanız gereken işlemler şu şekildedir; Uygulamayı bilgisayarınıza indirin, programı çalıştırın, telefondan kontrol merkezini açarak tv benzeri çıkan bir simgeye dokunun, daha sonra ekran kayıt etme bölümüne basarak anında ekranınızda yapacağınız hareketleri kayıt altına alın.

Ekran Kayıt Etme İşlemi Ne İşe Yarar?

Cihazlarınızın ekranlarında yapacağınız işlemleri kayıt altına alarak kullanıcılardan gelen telefon sorunlarını çok daha kolay bir şekilde anlatarak kanallarınıza yükleyebilirsiniz. Yazı olarak anlatılan birçok uygulamaları yerine getiremeyen kullanıcılar için videolu şekilde anlatılan her işlemi yerine getirmek her zaman daha kolay olmuştur. Bu nedenle kendi telefonunuzdan indireceğiniz program sayesinde yapacağınız her işlemi A’dan Z’ye kayıt altına alarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bunların dışında izlemek istediğiniz bir filmi açarak bu programlar sayesinde ekran videosunu alarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Programları Nereden İndirilir?

Ekran kayıt etme programlarını bilgisayarınızdan veya cihazınızdan yapacağınız aramalar sonucunda ücretsiz bir şekilde hem bilgisayarınıza hem de telefonunuza kolaylıkla indirerek kayıt etme işlemlerine ücretsiz olarak anında başlayabilirsiniz.