Günümüzde sosyal medya hemen herkes tarafından kullanılan bir platform haline gelmiştir. Sosyal medyada farklı platformlar bulunuyor olsa da, fotoğraf paylaşmak ve diğer kullanıcıların fotoğraflarını görmek isteyen kişiler Instagram kullanmaktadır. Instagram, fotoğraf paylaşımı üzerine kurulmuş olan bir platformdur. Kullanıcı sayısı oldukça yüksektir.

Etkili Filtreler Uygulama

Fotoğraf paylaşırken aynı zamanda bu fotoğrafı düzenleme imkanı da tanıdığı, fotoğraf paylaşmayan kullanıcılar, yalnızca Instagram uygulamasının düzenleme araçlarını kullanmak için dahi Instagramı kullanabilirler. Intagram üzerinden paylaşacağınız fotoğraflara uygulayacağınız filtreler sayesinde daha çok takipçiye ulaşabilirsiniz.

Instagrama erişim bilgisayar üzerinden de sağlanabilmektedir ve fakat uygulama telefonlara yönelik olarak yapıldığı için, bilgisayar üzerinden fotoğraf yükleme işlemi mümkün değildir. Bilgisayar ile yalnızca yüklenmiş olan fotoğrafları görebilir ve ana sayfada gezinebilirsiniz.

 

Keşfet Özelliği

Instagram kullanıcıları için bir de “keşfet” özelliği sunmaktadır. Keşfet bölümü altında kullanıcılar, takip ettikleri kişilerin beğendiği, takip ettiği fotoğrafları veya videoları görebilirler. Instagram, her bir kullanıcısı için ilgisini çekebilecek olan şeyleri keşfet bölümünde kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Instagram’da ne tür paylaşımlar yapılır?

Instagramı ilk defa kullanacak iseniz, bu platformda ne tür paylaşımların yapılabildiğini ve bundan ziyade ne tür paylaşımların dikkat çektiğini bilmek istersiniz. Platform tamamen video ve fotoğraf paylaşmak üzerine kuruludur. Çektiğiniz ve sanatsal değer taşıdığına inandığınız her fotoğrafı burada paylaşabilirsiniz.

 

Fotoğraflarımı kimler görebilir?

Paylaşmış olduğunuz fotoğrafları, kimlerin görebileceğini seçebilirsiniz. Kendi kişisel hesabınızı yalnızca takipçileriniz için gizleyebilirsiniz ya da hesabınızı açarak sizi takip eden ya da takip etmeyen, Instagram kullanan herkesin fotoğraflarınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Hesabınızı açık tutar iseniz, sizi takip etmese dahi kullanıcılar hesabınızdaki fotoğrafları görebilir, yorum yapabilir ve paylaşabilirler. Bu bağlamda hesabı açık kullanmak, daha çok kişiye ulaşmak için tercih edilmektedir ve fakat hesabınızı daha kişisel kullanmayı düşünüyor iseniz hesabınızı gizleyebilirsiniz.

Bunun yanında, hesabı gizleme ve hesabı herkese açık hale getirme işlemi oldukça basittir. Instagramın ayarlar kısmından yapılabilir ve bunu değiştirme şansınız sınırsızdır.

 

 Takip etme, takip edilme

Instagram kullanan kişilerin ağzından genelde “takipçim, takip edildim, takip ettim” gibi kelimeler duyabilirsiniz. Instagramda bir kullanıcının fotoğraflarını ana sayfanızda görmek için o kullanıcıyı takip etmeniz gerekmektedir. Takip etme butonu, her kullanıcının profil sayfasında bulunmaktadır. Bunun yanında, hesabı kilitli olan kullanıcıların profiline ve fotoğraflarına erişmek için de takip etmek gerekmektedir.

Yine aynı şekilde kullanıcılar sizi takip ederler. Eğer profil sayfanız herkese açık ise, sizi takip etmek isteyen kullanıcının takip et butonuna basması yeterlidir. Ve fakat profilinizi kilitli halde tutuyor iseniz, sizi takip etmek isteyen kullanıcılar, takip isteği yollayabilirler. Eğer siz bu isteği onaylar iseniz, o kullanıcı sizi takip etmeye başlayabilir.

 

 Takipçiler ne işe yarar?

Instagramda takipçi, aslında her şey demektir. Bunun nedeni ise, takip eden kişi sayısınca fotoğraflarınızın ve videolarınızın görüntüleniyor olmasıdır. Popüler olmak ve daha çok kişiye ulaşmak için Instagram takipçi kazanmak önemli bir konudur. Çok sayıda takipçiye sahip olmak, uzun süreli bir işlemdir. Fotoğraflarınızın kaliteli olması, herkes tarafından beğenilmesi gerekmektedir. Sabır ve emek ile Instagram takipçi arttırma yapılabilir ve fakat bunun daha kolay bir yolu da bulunmaktadır.

 

Instagram takipçi satın alma

Instagramda çok sayıda kişiye ulaşmak ve bunu bir anda yapmak istiyorsanız, kullanıcıların sizi takip etmesini beklemeden hazırda bulunan kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, takipçi satın almaktır. Satın aldığınız takipçiler gerçek kişilerdir ve bir anda çok sayıda takipçiye ulaşabilirsiniz. Takipçi satın almak için http://www.teknopital.com adresli sitemizi kullanabilirsiniz. Burada çok sayıda takipçiye düşük fiyata ulaşabilirsiniz. Üstelik takipçilerinizin hepsi gerçek kişiler olacağı için, takipçiniz ile beraber etkileşim ve beğeni oranınız da artacaktır.

Instagram Türk takipçi satın al sayfamızı inceleyebilirsiniz.