Instagram Türk Takipçi Satın Alma Paketlerimiz

En çok tercih edilen Instagram Türk takipçi paketlerimiz aşağıda listelenmiştir.

[easy-pricing-table id=”833″][easy-pricing-table id=”990″]
Instagram Türk takipçi satın al servimizde gönderilen Türk takipçilerin tamamı yüksek kalitede ultra aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Aktif kullanıcıların tamamı butik hesaplar için potansiyel müşteri olarak düşünülebilir. Butik hesapların yapacağı en mantıklı reklam yatırımı hiç şüphesiz ki Instagram Türk takipçi satın almak olacaktır.

Sizden asla şifre istemiyor, kimseyi takip etmenizi beklemiyoruz. Tek yapmanız gereken kullanıcı adınızı vermek ve varsa hesabınızın gizliliğini işlem boyunca kaldırmak.

Edindiğiniz takipçiler sayesinde hesabınız hiç olmadığı kadar ilgi ve rağbet görecek; haliyle diğer hesaplar arasından adeta fırlayacak ve hızla yükselişe geçeceksiniz.

Türk takipçiler tamamen gerçek hesaplardan oluştukları için gönderilerinize beğeni, yorum ve unfollow yapacaklardır. Takibi bırakabilecek kullanıcılar göz önünde bulundurularak hediye takipçi gönderilecektir. Ancak takibi bırakan kullanıcılara karşılık telafi çekimi yapmıyoruz.

Sipariş Verirsiniz

İhtiyacınız olan paketi seçer ve ödemesini yaparsınız. Banka havalesi ile yaptığınız ödemelerde ödeme bildirimi yaparsınız. Kart ile ödeme yaptıysanız buna gerek yok.

Siparişiniz işleme alınır

Instagram siparişleriniz birkaç saat içinde, YouTube siparişleriniz 12 saat içinde işleme alınır.

Siparişiniz tamamlanır

ve Mutlu son…