Instagram hesabınızın daha popüler ve karizma gözükmesi, profilinizi ziyaret eden kullanıcıları takipçiye dönüştürmek konusunda oldukça işinize yarayacak Instagram takipçi paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. 

 

Instagram paketlerimizden ilk defa yararlanan müşterilerimiz kasada merhaba kupon kodunu girerek anında %10 indirim kazanabilir.

Her keseye uygun Instagram takipçi paketleri TeknoPital’de!

Aşağıdaki paketler ilgili servisin en çok satılan rakamları belirlenerek oluşturulmuştur. Eğer istediğiniz rakam paketlerin arasında yoksa sayfanın en altına inerek Instagram satın al robotunu kullanarak kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.


 

Instagram Aktif Türk Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın al servimizde yabancı takipçinin yanı sıra Instagram Türk takipçi de bulunmaktadır.  Türk takipçilerin tamamı yüksek kalitede ultra aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Aktif kullanıcıların tamamı butik hesaplar için potansiyel müşteri olarak düşünülebilir. Butik hesapların yapacağı en mantıklı reklam yatırımı hiç şüphesiz ki Instagram Türk takipçi satın almak olacaktır.

Sizden asla şifre istemiyor, kimseyi takip etmenizi beklemiyoruz. Tek yapmanız gereken kullanıcı adınızı vermek ve varsa hesabınızın gizliliğini işlem boyunca kaldırmak.

Edindiğiniz takipçiler sayesinde hesabınız hiç olmadığı kadar ilgi ve rağbet görecek; haliyle diğer hesaplar arasından adeta fırlayacak ve hızla yükselişe geçeceksiniz.

Türk takipçiler tamamen gerçek hesaplardan oluştukları için gönderilerinize beğeni, yorum ve unfollow yapacaklardır. Takibi bırakabilecek kullanıcılar göz önünde bulundurularak hediye takipçi gönderilecektir.

 

[easy-pricing-table id=”1056″][easy-pricing-table id=”833″][easy-pricing-table id=”990″]


Instagram Türk Beğeni Satın Al

Fotoğraflarınız ve videolarınız için Instagram beğeni satın al hizmetimizi kullanabilir, hesabınızı daha popüler hale getirebilirsiniz. Instagram beğeni satın al sayfamız aracılığıyla yapacağınız işlemler garantili ve yüksek hızlıdır. [easy-pricing-table id=”1039″][easy-pricing-table id=”1042″]


Instagram Oto Beğeni Satın Al

Her yüklediğiniz fotoğrafa anında satın aldığınız kadar beğeni yüklenir. Tercihinize göre yerli ya da yabancı beğeniler gönderilir.

Oto beğeni servisimiz sanatçılar, modeller, ajanslar ve butikler tarafından düzenli kullanılmaktadır. Kullanım sebebi olarak mevcut takipçi/hayran kitlesine daha güçlü bir imaj çizerek elde tutmak ve popüler gönderiler aracılığıyla yeni kitlelere ulaşmak diyebiliriz.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al

Türk takipçi paketlerinden daha uygun fiyatıyla hızlı bir şekilde fenomen olmak isteyen bireyler ve piyasaya yeni giriş yapan butik hesaplar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. En büyük avantajı fiyatının uygun olması ve takipçilerin Türk takipçi paketlerine göre daha az takibi bırakmalarıdır. Hesabınız için hiçbir tehlike oluşturmadan güvenli bir şekilde fenomen olmanın yolu Instagram yabancı takipçi satın al paketlerimizden geçiyor!


Instagram Türk Bot Takipçi Satın Al

Türk aktif takipçi paketlerimize alternatif olarak kullanabilirsiniz. Fiyatının daha uygun olması sebebiyle kısıtlı takipçi bütçesi olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bot takipçi satın alıp hesabınızı daha popüler gösterdikten sonra Instagram Türk takipçi ve Türk oto like satın alırsanız bot takipçi çekimi yaptığınız anlaşılmayacaktır.

 

Satın almadan önce bilinmesi gerekenler


Hiçbir takipçi paketindeki takipçilerin kalıcılığına ilişkin bir garanti vermiyoruz. 

 

Türk takipçiler, hesabınız ilgilerini çekmezse takibi bırakacaklardır.

Bot takipçiler, Instagram güncellemelerinde kapanabilecekleri için takipçi sayınızda azalmalar olabilir.

Takipçi satın alan tüm müşterilerimiz bunları kabul etmiş sayılacaktır.