Cumartesi, Ekim 23, 2021

Instagram Takipçi Satın Al

Hesabınızı öne çıkarın

Instagram takipçi sayısı yüksek hesapların diğer kullanıcılar tarafından takip edilme sayıları yani yeni takipçi kazanma ihtimalleri çok daha yüksektir.

Çevrenizi Genişletin

Instagram takipçileriniz ne kadar yüksek olursa, hedef kitlenize attığınız DM'ler ve yorumlar daha çok dikkat çeker. Bu sayede sosyal medya vasıtasıyla yeni insanlarla tanışma oranınız çok yükselir.

Güven Verin

Instagram takipçi sayınız ile müşterilerinize ve hedef kitlenize verdiğiniz güven doğru orantılıdır. İnsanlar he zaman başkalarının düşüncelerini referans alırlar.

Para Kazanın

Instagram takipçi sayısı yüksek Influencer'lar çok daha fazla gelir elde etmektedir. Firmaların satış ortaklıkları ve reklam anlaşmalarıyla hesabınızdan para kazanabilirsiniz. Bu tamamen kişisel tercihinize kalmış.

Sık Sorulan Sorular

Takipçiler gerçek insanlardan oluştuğu için takibi bırakma ihtimalleri elbette bulunmaktadır. Ancak otomatik telafili sistemimiz ile sürekli düşen takipçileriniz kontrol edilmekte ve anında yenileri yollanmaktadır.

Bugüne kadar yaptığımız 90.000 üzerinde işlem sırasında herhangi bir hesap kapanma vakasıyla karşılaşmadık. Ancak bununla ilgili bir garanti veremiyoruz.

Hayır, işlemler sırasında şifrenize ihtiyaç duymuyoruz.

Instagram Takipçi Satın Al hizmetimizi tercih eden müşterilerimize 1 yıl ücretsiz telafi hizmeti veriyoruz.

Instagram takipçi satın almak tamamen güvenilirdir ve her ay milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Merak ettiğiniz tüm hususlarla ilgili olarak çözüm merkezinden ve canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Instagram Türk takipçi satın al sayfasından vereceğiniz tüm siparişlerdeki takipçiler düşme ve silinmelere karşı 3 ay garantimiz altındadır. Takipçilerinizin düşmesi durumunda ücretsiz olarak yenileri yollanır. 

Kendi geliştirdiğimiz yazılım ile hesabınız 7/24 otomatik olarak kontrol edilmekte ve takipçi sayınız belirlenen sayının altına indiğinde anında telafi gönderimi yapılmaktadır. Bu işlem için ayrıca bildirim yapmanıza gerek yoktur.