2015 Yılının ilk aylarında kısıtlı sayıda müşterimize telefon kanalıyla hizmet vermeye başladık.

10 Ağustos 2015 Tarihinde ilk web sitemizi teknopital.com adresinde açtık. Türkiye’de bu alandaki ilk web sitelerinden olduğumuz ve açık bir şekilde tüm detayları müşterilerimizle paylaştığımız için çok kısa süre içinde çok büyük bir müşteri kitlesiyle çalışmaya başladık.

27 Ocak 2017 Tarihinde çalışmalarımızı teknopital.com.tr alan adından devam ettirme kararı aldık.

TeknoPital web sitemizde YouTube izlenmenin yanı sıra beğeni, paylaşım, yorum gibi hizmetleri de sizlere sunduk.

2018 Yılının başında yapılan YouTube algoritma güncellemesi ile tüm dünya genelinde hit gönderimleri etkisiz bırakıldı ve haliyle biz de izlenme gönderimi yapamadık. Deneme amaçlı kendi videolarımıza gönderdiğimiz izlenmelerde silinmeler meydana geldi. Biz de bu durum karşısında müşterilerimizi mağdur etmemek için izlenme satışlarımıza ara verdik. Kapalı kaldığımız süreç boyunca daha önce tamamladığımız siparişlerin takibini düzenli olarak yaptık ve hiçbir mağduriyete mahal vermedik.

Hatta bizim adımızı kullanarak izlenme satan web sitesinin dolandırdığı bir dostumuzla tanıştık ve mağduriyetini gidermek için çalışmalarda bulunduk.

Bu süreçte gerek sosyal medya gerek telefon/e-posta yoluyla çok sayıda müşterimizden geri dönün çağrısı aldık. Ama ne yazık ki sistemimiz en üst kaliteye henüz ulaşmamıştı.

Uzun süren çalışmalarımızın sonucu olarak yeni geliştirdiğimiz sistemimizle web sitemizi tekrar açma kararı aldık. Yeni sistemimizde 7/24 anlık eksilme telafi modülü bulunmaktadır. Bu sayede

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...