2013 Yılında sayfa market isimli Facebook sayfamız üzerinden faaliyete başladık, 2015 Yılının Ağustos ayında takipci.teknopital.com alan adından profesyonel e-ticaret çalışmalarımızı başlatarak sektöre hızlı bir giriş yaptık.

Kısa bir süre içinde Google ve sosyal medya vasıtasıyla birçok sanatçı, gamer ve firmaya ulaşarak müşteri portföyümüzü genişlettik ve 2016 Haziranında ana domaine geçiş yaparak faaliyet alanlarımızı genişletme kararı aldık.

Şuanda Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen YouTube izlenme sağlayıcılarından birisiyiz. Aynı zamanda Instagram takipçi, Instagram beğeni gibi paket hizmetlerin yanı sıra  Instagram butiklerine özel çalışmalar, influencer market, sosyal medya pazarlama ve SEO ile de ilgileniyoruz.

Küçük ve orta çaplı işletmelerin ve bireylerin dijital medya alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretiyoruz.

Bizimle ilgili merak ettiklerinizi iletişim kanallarımızdan doğrudan bize sorabilirsiniz böylece aklınızdaki soru işaretlerini birlikte giderebiliriz.

Logomuz:

 

Intromuz: