Arka planına Photoshop ile işlem yapacağınız fotoğraflarınızın arka plan görsellerini kolayca silmek ve saydam hale getirmek için bu web sitesini kullanabilirsiniz. Ayrıca arka plan değiştirme imkanı da veriyor.

Ücretsiz Üyelik

Web sitesi üyelik gerektirmeden işlem yapmanıza izin veriyor. Ancak indireceğiniz resim 640px genişlik 408 px yükseklikte ve normal çözünürlükte oluyor.

Ücretli Üyelik

Eğer profesyonel çalışmalar yürütüyor ve ücretli üyelikten faydalanmak istiyorsanız Full HD görüntü indirebiliyorsanız.

Ücret ise çok makul düzeyde, en küçük paket olan 9 Euro’luk pakette ayda 40 adet görsel ile işlem yapmanız mümkün. 9 Euro’luk pakette 1 fotoğraf işleme ücreti 0.23 Cent tutuyor. Bu en düşük ücretli paket ve bu paketi yalnızca ticari olmayan kullanım için bireysel olarak satın alabilirsiniz.

Ticari paketler arasında en düşük ücret 200 fotoğraf limiti ile ayda 39 EURO olarak belirlenmiş.

Fotoğraf başı ücretler daha üst paketlerde daha da aşağılara düşüyor. En yüksek ücretli paket aylık ödeme yaparsanız 5450 yıllık ödeme yaparsanız 4950 Euro’ya kadar düşüyor. Bu pakette aylık 75.000 fotoğraf işleyebiliyorsunuz. Bu tür devasa paketler daha çok kurumsal AR-GE firmalarının görüntü işleme teknolojileri ve yapay zeka gibi ihtiyaçları için kullanılıyor.

Tüm Platformlara Uyumlu

Çünkü remove.bg API desteği ile kendi yazılımınıza kolayca entegre olabiliyor. Ayrıca sitenin Photoshop eklentisi, Windows/Mac/Linux yazılımları ve mobil uygulamaları da var.

Satın aldığınız paketi kullanım süresi içerisinde daha üst bir pakete yükseltebilir ya da daha alt bir pakete düşürebilir ve satın aldıktan 14 gün sonra üyelik iptali yapıp paranızı geri alabilirsiniz.

Kaliteli İşlem Garantili

Firma, ticari paketlerde yapacağınız işlemlerde görüntü kalitesi maksimum seviyede olmadığı taktirde o işlem için alınan ücreti iade edeceğini garanti ediyor.

Ayrıca kredili (kontörlü) olarak paket alımı da yapabilir ve süresiz olarak kullanabilirsiniz.

Web sitenin desteklediği maksimum resim boyutu 12 MB ve yalnızca JPEG ve PNG dosya türleri ile çalışabilirsiniz.

İşlem kalitesi gayet makul düzeyde. Yaptığımız pek çok işlemde birkaç ufak derecede ve manuel olarak Photoshop programında da düzeltemediğimiz hatalar oldu. Photoshop kullanarak da silemediğimiz görüntüler olduğu için web sitesinin bir başarısızlığı olarak kabul edemeyiz.

Sonuç olarak bunlar dışında mükemmele yakın bir görüntü işleme kalitesi var diyebiliriz.

kopekOrjinal Fotoğraf