Cumartesi, Ekim 23, 2021

Ekşi sözlük tanıtım hizmetimizde kullanılan tüm hesaplar tarafımızca yönetilmektedir. Bu sebeple asla fuckbuddy/arkadaşlık/tanışma vb. ilanları, siyasi tartışmalar, erotik ürünlerin tanıtımları, bilime ya da kesin deneyimlere dayanmayan herhangi bir görüş ve suçu öven entryler gibi sizin itibarınızı zedeleyecek olaylara karışmayacaktır.

Hesaplar belli bir kotaya ulaştıklarında kesinlikle bir daha çalışma yapılmamakta ve risksiz konulardan güncel entryler girilmeye devam etmektedir. Böylelikle hesapların kapanma durumları ortadan kalkmaktadır. Yani aldığınız hizmet günü kurtarma amaçlı değil ömürlüktür.

Birçok hesap kullanarak trend çalışmaları da yapabiliyoruz. Bunun için fiyat ve randevu alabilirsiniz.

Girilen entry ile alakasız olarak hesabın kalitesinin beğenilmemesi durumunda ilgili entry kaldırılarak müşterimize çalışma için ödediği ücretin %50’si ödeme yaptığı kanaldan iade edilir.

Entryler asla bizim tarafımızdan silinmeyecektir. Eğer sözlük moderasyonu tarafından herhangi bir sebeple silinen entry olursa bize ulaştığınız takdirde ücretsiz olarak telafi edilir.

Ekşi sözlük entry satın al hizmetimizi satın aldıktan sonra verdiğiniz entry metninde yayınlandıktan sonra düzenleme yapabilirsiniz.

Yazım yanlışları ve sehven yapılan hatalarda herhangi bir düzenleme ücreti alınmamakta olup, yayınlamasının üzerinden 1 ay geçmeden yapılması istenen bilgi değişiklikleri için 20 TL ekstra ücret talep edilmektedir.

Bir başlığa, çok sayıda yazar tarafından kısa sürede entry girişi yapılırsa ilgili başlık ekşi sözlükte gündem kısmına taşınıyor ve günde 5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği ekşi sözlük sitesinin en üstünde görüntüleniyor. Çok sayıda yazara sahip bir ağımız olduğu için gündem çalışmaları yapabiliyoruz. Bunun için bizden teklif alabilirsiniz.

1999 Yılından beri faaliyet gösteren Ekşi Sözlük, Türkiye’nin gündemini belirleyen yegane web sitesidir. Türk internet kullanıcıları aklınıza ne gelirse gelsin önce Ekşi Sözlük’e bakmakta, Google arama sonuçlarında her zaman en üstte Ekşi Sözlük çıkmaktadır. Durum böyleyken markanızı, isminizi, ürününüzü Ekşi Sözlük’e taşıyarak rakiplerinizden binlerce adım önde olursunuz.

Entry Talepleriniz İçin

info@teknopital.com.tr mail adresine mail gönderebilirsiniz.