Çözümlere Göz Atın
Uzmanlarımız sorun hakkında iletişime geçene kadar, daha önce yaşanan sorunlardan derlenerek hazırlanan bu maddelere göz atabilirsiniz. Belki de sorununuz aynı ya da benzerdir.

Sorununuz ne olursa olsun, en ince ayrıntısına kadar inceleyeceğimize ve size en uygun çözümü sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Lütfen videonuzu liste dışı durumuna getirip bize ulaşın. Bu süreçte herhangi bir müdahalede bulunmayın. Silinen izlenmeleriniz yeniden gönderilecektir.

Herhangi bir şekilde size belirtilen süre içinde siparişiniz gönderilmediyse lütfen bize ulaşın.

Eğer yanlış verdiğiniz linkte bir video varsa:

Sipariş verdikten sonraki ortalama 10-15 dakika içerisinde bize ulaşırsanız siparişinizi düzeltebiliriz. Ancak siparişiniz yanlış videoya gönderilmek üzere işleme alındıysa ne yazık ki yapabileceğimiz bir şey yok.

Eğer video id kısmı eksik yazıldıysa ve öyle bir video bulunamadıysa:

https://www.youtube.com/watch?v=5Q-qzjM3PWc değil de https://www.youtube.com/watch?v=5Q-qzjM3PW gibi

siparişinizi işleme almadan önce size ulaşacağız ve doğru videonun linkini isteyeceğiz, endişelenmenize gerek yok.

Çok nadir olsa da, böyle durumlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda ödeme yaptığınızdan emin olduktan sonra bize ulaşırsanız siparişinizi işleme alabilir ve size sipariş numaranızı bildirebiliriz.

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız kartınızın ödeme geçmişinde ya da provizyonda bekleyen işlemler sekmesinde SHOPİER isimli firmadan sipariş tutarınızda ödeme yapıldıysa ödemeniz başarıyla bize ulaşmıştır. Bu durumda bize ödeme sorunları sayfamızdan ulaşmalısınız.

İptal ve iade politikamızda belirtilen servisler dışındaki siparişlerinizi iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Lütfen bize ulaşın.

Lütfen iptal ve iade sayfamızı okumadan talep yollamayın.

Hoşunuza gitmeyen yorumları bize bildirirseniz yerine yenilerini yollayabiliriz. Lütfen iletişime geçin

Gerçek zamanlı gönderilen izlenmeler, sayaçlara ortalama 12-13 saat gecikmeli yansıdığı için; izlenme göndermeyi durdursak bile izlenme sayınız artacaktır. Bu durumda en mantıklı çözüm videoyu yayından kaldırmaktır.

Hesabınıza üye girişi yapıp siparişlerim sayfasından verdiğiniz siparişlerin garanti durumlarını görebilirsiniz. Eğer TeknoPital hesabınız yoksa garanti durum sorgulama sayfasından sipariş bilgilerinizle sorgulama yapabilirsiniz.

Eğer videonuzun garantisinin bitmesine 15 günden daha fazla süre varsa garanti uzatma sayfasından işlem yapabilirsiniz. 15 Günden az garantisi kalan videolar için garanti uzatma işlemi yapılamamaktadır.

Destek Ekibine Ulaşın
TeknoPital servisleriyle ilgili istek ve sorunlarınızı çözüm merkezi kanalıyla bize ulaştırabilirsiniz.

En kısa sürede geri dönüş sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Dilerseniz biz size geri dönüş yapana kadar yandaki çözümlere göz atabilirsiniz.